15. 3. 2015 KADETI CHOCEŇ KP PCE KRAJE

2. kolo přeboru kadetů  ve volejbale Pardubického kraje a kraje Vysočina.

V neděli 15.3.2015 jsme odehráli 2.kolo nástavby společného přeboru Pardubického kraje a kraje Vysočina. Turnaj uspořádal VK Choceň. Turnaj se klukům herně vydařil, mimo několika úseků ve dvou setech, kdy ztratili koncentraci, přistoupili k zápasům zodpovědně a herně se viditelně zlepšují. Dnešní hra byla možná trochu méně organizovaná, což bylo způsobemno přesunem Pejchala na náhrávku a Skřivánka na diagonální post. Toto rozestavení má určitě budoucnost, jen bude chvíli trvat, než si systém „sedne“. Za Č. Třebovou hráli Kadlec, Smola, Skřivánek, Pejchal, Hubáček, Renčín,  a Šplíchal. Družstvo vedl M.Kadlec.

Č. Třebová-Choceň 0:2

Č. Třebová-Třebíč 0:2