24. 2. 2019, VOLEJBAL KADETŮ BUČOVICE, PŘEBOR JHM KRAJE.

V neděli 24.2.2019 se vydáváme autem do Bučovic za družstvem juniorů k předposlednímu kolu KP Jihomoravského kraje.  Tentokrát jsme měli odehrát dva zápasy s družstvy Šlapanice A a domácími Bučovicemi.

Našim cílem tohoto kola bylo vyhrát oba zápasy a postoupit zpět do skupiny B.

První zápas s družstvem Šlapanice A jsme prohráli  0:3  (-28,-24,-17)), velká škoda, sety byli velmi vyrovnané, hlavně 1. a  2. set.  Ve 3. setu byla již znát rezignace. Bylo znát, že soupeř již je rozehraný a vyhraný zápas s Bučovicemi byla velká energie do hry proti nám. A  naši kluci hrající JHM kraj každé kolo v jiném složení se teprve sehrávali. Problémem bylo i velké množství zkažených podání.

Do druhého zápasu kluci již vstupovali s klidem, neboť proti soupeři již odehráli v loňském roce v ČP kadetů několik zápasů a vždy zvítězili. Dovolili si hrát na dva nahravače, kdy nahrává vždy ten zadní a nahravač na síti má možnost smečovat a to si naši nahravači užívali a získávali body i útokem. Potrénovali skákané podání přímo v zápase  a zápas  s velkým rozdílem bodů vyhráli 3:0 (-11,-15,-22)).

V posledním kole se potkáme s družstvy Vyškov  a Šlapanicemi B.

Za družstvo hráli: Pejchal, Jireček, Koudelný, Lukáš, Červinka, Bělka, Sýkora a Šplíchal.