12. 4. 2015 KADETI ŽĎÁR N.S. KP PCE KRAJE

4. kolo přeboru kadetů  ve volejbale Pardubického kraje.

V neděli 12. 4. 2015 jsme odehráli 4.kolo přeboru Pardubického kraje a kraje Vysočina. Turnaj pořádalo družstvo Žďáru nad Sázavou. Výsledek tohoto posledního turnaje už nemohl ovlivnit celkové pořadí. Naše družstvo mělo už zajištěnu bronzovou medaili za 3.místo v KP Pardubického kraje. Po vzoru Sovětské sborné v ledním hokeji, se část družstva před nedělním zápasem soustředila v sobotu na „báze“ při tvrdé manuální práci na farmě šéfa Jirky. Některé snímky ze soustředění přikládám. A nedělní výkon tomu odpovídal. Kadlec, Smola, Hubáček a Pejchal byli z manuální práce unaveni, hlavně z toho, jak si rozdělit peníze za brigádu. Ale kluci jsou matematicky zdatní a tak za 10 min jízdy ze Svitav do Č. Třebové to hravě zvládli. V neděli zápasy odehráli : Smola, Skřivánek (ten však musel na poslední zápas odjet předčasně domů), Kadlec (zraněn), Šplíchal, Hubáček, Pejchal, Lukáš. A kluci odehráli kvalitní zápasy. Potrápili družstvo Chocně, zvítězili nad Třebíčí, a těsně podlehli Žďáru nad Sázavou. Černou kaňkou bylo zranění trenéra, který pod dojmem několika výslovně špatných úseků ve hře družstva, si bušením hlavy o zeď hlavu rozrazil a musel cestou zpět zastavovat krvácení.

To byl lehký tón a teď vážně. Kluci hráli opravdu dobře, a to nehráli v nejsilnější sestavě. Zraněn Kadlec, Chládek, a nemocen Renčín. Hra se lepší, a ti co pochopili, že se na tréninku musí makat a ne kecat, tak se za poslední rok velmi zlepšili(H2O).

Družstvo vedl M.Kadlec.

Kadeti a kadetky