29. 2. 2020 VOLEJBAL KADETKY A, 1. LIGA. ZLÍN-ČT.

V sobotu 29. 8. 2020, odjíždíme ranním vlakem v 6,48 hod do Otrokovic a dále pokračujeme tramvají do Zlína, zastávky „ Náměstí práce“, Z této zastávky asi 10 minut pěšky do Sportovní haly. K dispozici jsou od listopadu poprvé všechny hráčky, takže budeme střídat tak, aby si zahrálo celé družstvo.

VSC Zlín – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová       0 : 3                            21 : 25, 17 : 25, 21 : 25, zápas trval 72 minut.

Již první zápas byl pro mne velkou záhadou, jak dívky přistoupí k tomuto zápasu, který se konal pár hodin po ukončení Maturitního plesu Gymnázia ČT a kterého se asi zúčastnilo celé družstvo kadetek. Ze začátku to vypadalo špatně, ale dívky se postupem času stabilizovaly     a s přehledem, uhrávají koncovky jednotlivých setů, ač od začátku setu vedl soupeř. Snažím se střídat a pouštět na hřiště všechny hráčky. Vyhráváme 0:3

Nástupem do druhého zápasu se na průběhu hry českotřebovských dívek nic nemění. Družstvo Zlína má problém s nemocí a zraněním. Vyhráváme 0:3. Při odjezdu domů se ČD porouchala elektrická lokomotiva, takže jsme se v Otrokovicích zdrželi o hodinu déle.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Lucie Neumannová, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Anna Kaplanová, Jebousková Pavlína, Karolína Kolářová, Sára Horáková, dále Eliška Ropková a Adéla Janecká z Dolního Újezdu.