21. 9. 2019 VOLEJBAL KADETEK, KROMĚŘÍŽ-Ć. TŘEBOVÁ, KP OLM KRAJE.

Tuto slunnou sobotu 21. 9. 2019 byla zahájena pro naše hráčky soutěž Krajského přeboru kadetek Olomouckého kraje. První kolo nás zavedlo do Kroměříže, kde hráčky po 2 hodinách cesty odehrály 2 zápasy. Pro náš tým to byla první utkání a první hra v nové sezóně 2019/20. Celkem hrálo devět hráček (4 kadetky a 5 starších žákyň) a všechny si vyzkoušely na hřišti v zápasech, to co mají natrénováno z letního soustředění a z přípravy na sezónu. Velmi pozitivně hodnotím výkony ve třech setech ze šesti a i přes prohry 2 x 0:3. Pro začátek je to velmi pozitivní zkušenost. Leadrem týmu byla kapitánka Tereza N. a nejlepší hráčkou Martina Š. (tedy hráčky z Přívratu). Naše přednosti: podání, náhra, všech 9 hráček odehrálo určité pasáže zápasů a vše bylo v pohodě. Co ke zlepšení: chuť do hry všech hráček a týmová podpora vč. fandění, hra v poli a zvládání nových herních prvků a postavení na hřišti. Věříme, že v domácím prostředí tým Kroměříže porazíme, na to naše hráčky mají!

Základní sestava: Tereza N., Martina Š., Adéla B., Šárka Z., Tereza K., Klára V., dále se do hry aktivně zapojily hráčky: Natka Ř., Týna H., Lucie U. Děkujeme Honzovi V. a Janě R. za účast, podporu a zajištění dopravy. MR

Kadeti a kadetky