31. 1. 2015 KADETKY POLIČKA KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje, soutěž juniorek  31.1.2015  Polička.

Spartak Polička JKY - Sokol Geodézie Česká Třebová KKY  0:3 22:25, 11:25, 17:25

1:3       17:25, 17:25, 27:25, 22:25

Dívky z Poličky, jsou věkem juniorky (do 19 let), takže věkový rozdíl je 4. - 5. let. Na podzim nám juniorky z Poličky „daly“, 2 x 0 : 3, a docela jistě. Nyní  jim to českotřebovská děvčata vrátila i s úroky. Dívky hrály dobře a soupeřkám z Poličky nedaly žádnou šanci.

První dva sety, druhého zápasu, byly obdobou prvního zápasu, kdy českotřebovské dívky, soupeřkám nedaly žádnou možnost a s přehledem vyhrávají 2 x se, 17 body. Třetí set se zdá, že bude obdobou předešlých setů, ale bohužel. V koncovce setu vedeme o 5 bodů, ale dívky si myslí, že je již konec a soupeř „si to dorazí sám“. Možná by to dorazil sám, ale začínáme vyrábět vlastní chyby, které soupeři bez práce přidávají body. V koncovce setu se snažíme, ale prohráváme 25:27. Čtvrtý set musíme vyhrát, a to co nejrychleji, protože za 25 minut, nám jede vlak do Svitav.  Dívky musí pořádně zabrat, ale soupeř zjistil, „že, je zbytek  zápasu  hratelný“, a  dělá  problémy. Naštěstí se podaří českotřebovským dívkám, vybudovat několika bodový náskok, který asi 8 minut před odjezdem vlaku, využívají a set vyhrávají.  Následuje „obrovský kalup s oblečením,          a během na nádraží.  Vlak dobíháme při nastupování cestujících do vlaku, a šťastně odjíždíme  směr Svitavy.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                 Šplíchalová Veronika, Voleská Kristýna, Klimková Linda, Foldynová Natálie, Veselá Anna, Pešková Tereza, Bělková Kristýna, Václavková Hana, Nerudová Monika.

Zapsal R. Hanzelka

13. kolo soutěže KP-Pce-JKY

37           01.02. 10:00        TJ Spartak Polička KKY   -TJ Sokol Dolní Újezd KKY            0:3 (-16,-17,-21)

38           31.01. 10:00        TJ Spartak Polička A        -TJ Sokol Česká Třebová KKY      0:3 (-22,-11,-17)

39           01.02. 10:00        VO TJ Lanškroun A          -TJ Žichlínek A                                  3:0 (10,10,15)

14. kolo

41           31.01. 13:00        TJ Spartak Polička A        -TJ Sokol Česká Třebová KKY      1:3 (-17,-17,27,-22)

42           01.02. 13:00        VO TJ Lanškroun A          -TJ Žichlínek A                                  3:0 (12,15,14)