12. 10. 2019 VOLEJBAL, KADETKY 1. LIGA, SVITAVY-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 12. 10. 2019 jedeme do Svitav k dalším zápasům 1. ligy kadetek. Tento zápas je velice důležitý, protože se bodově dělí tabulka 1. ligy kadetek skupiny F na první tři družstva, které se vyhnou kvalifikaci do baráže, tedy kvalifikaci o udržení v 1. lize kadetek. První tři družstva jednotlivých skupin (nyní sk. F - TJ Sokol Brno, Polička a Sokol Geodézie Česká Třebová), by měla hrát s dalšími družstvy o možnost postupu do extraligy.

TJ Svitavy – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová    0 : 3                     12 : 25, 19 : 25, 9 : 25,  zápas trval 60 minut. V prvním setu nechávám hrát Duškovou, Horákovou, Vernerovou, Hylákovou, Janeckou, Ropkovou. vyhráváme 25:12. Do druhého setu nastupuje základ, pouze místo místo Hylákové na blok nastupuje Jebousková. Od začátku setu prohráváme, 8:13, 9:15, bereme si „tajm“, snažíme se přesvědčit jedna druhou o zvýšení úsilí. Bodujeme a stahujeme bodový náskok soupeře, dokonce vedeme 22:18. Hrajeme zodpovědně a celkem snadno vyhráváme koncovku druhého setu 25:19. Třetí set je opět snadnou záležitostí českotřebovských dívek.  Vyhráváme 25:9, celkově 3:0.

TJ Svitavy – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová    0 : 3                  21 : 25, 18 : 25, 16 : 25,  zápas trval 70 minut.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Sára Horáková, Karolína Kolářová, Anna Kaplanová, Pavlína  Jebousková, dále Eliška Ropková a Adéla Janecká z Dolního Újezdu.