29. 3. 2015 KADETI Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

3. kolo přeboru kadetů  ve volejbale Pardubického kraje.

V neděli 29.3.2015 jsme odehráli 3.kolo přeboru Pardubického kraje a kraje Vysočina. Turnaj jsme odehráli v domácím prostředí v hale Na Skále na dvou hřištích. Soupeři nám byli kluci z Chocně, Třebíče a Žďáru nad Sázavou. Každý zápas by hrán na tři hrané sety. Takže herná vytíženost byla tentokrát velká. Zápasy s těmito soupeři bývají vyrovnané, jen Choceň kvalitativně trochu vyčnívá. V zápase s Třebíčí kluci sahali po vítězství, ale štěstěna se přiklonila na stranu soupeře. Se všemi soupeři jsme prohráli 0:3. Na náhře odehrál celý turnaj Pejchal a i když se mu nedařila souhra se středovými hráči, tak se smečaři (Hubáček a Šplíchal) mu to šlo náramně. Na liberu tentokrát odehrál turnaj Kadlec a velmi se mu dařilo. Poslední turnaj sezóny odehrajeme za 14 dní ve Žďáru nad Sázavou. Turnaj odehráli: Smola, Kadlec, Skřivánek, Hubáček, Pejchal, Šplíchal a Pirkl.

Družstvo vedl M.Kadlec.

Kadeti a kadetky