8. 9. 2016 KTI CHOCEŇ KP2

KADETI V KP2-CHOCEŇ.

Ve čtvrtek 8. 9. 2016 jsme předehrávali zápas s Chocní. Ním se termín předehrávky hodil. V čase tréninku jsme odehráli kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. Do prvního zápasu nastoupila sestava Kadlec, Hubáček, Šplíchal, Skřivánek, Pejchal a Kohoutek. Obou družstvům působilo největší starost zapadající slunce. V pěkném prostředí před asi 30 diváky se hrál vyrovnaný volejbal, i když musím přiznat, že domácí měli zápas plně pod kontrolou. Ale v druhém setu naše družstvo hrající po slunci málem vyhrálo set. Hra se každým setem zlepšovala, takže rozhodnutí hrát tuto soutěž se zatím jeví jako správná volba. V druhém zápase se už setmělo a tak se dohrávalo pod umělým osvětlením, což byl pro kluky trochu zážitek. Hráče jsem pravidelně střídal, takže hráli i Lukáš a Koudelný. V druhém zápasu docházeli našim klukům viditelně síly, ale na tom ještě zapracujeme. Družstvo odehrálo zápasy v tomto složení: Kadlec, Hubáček, Kohoutek, Šplíchal, Skřivánek, Pejchal, Lukáš a Koudelný.

Choceň C-Č. Třebová 3:0, 3:0.

Michal Kadlec

Kadeti a kadetky