4. 2. 2017 KKY PROSTĚJOV 1. LIGA

4. 2. 2017 KADETKY PROSTĚJOV B - Č. TŘEBOVÁ, 1. LIGA VOLEJBALU.

V sobotu 4. 2. 2017 odjíždíme k dalším kolům bojů o udržení v 1. lize kadetek do města Prostějova. Za družstvo Prostějova nastoupily St. žákyně. Dozvěděl jsem se, že také mají problémy s účastí hráček v soutěži extraligy JKY, extraligy KKY a ligy KKY. Důvodem je epidemie chřipky, zranění a lyžařské kurzy. Toto je skutečnost opakující se každý rok, a řešením je silná hráčská základna.                  Problém máme s postavením družstva do Prostějova, protože nemocné a zraněné jsou: Bělková, Pešková, Paarová, Šmídová a přes celotýdenní léčení s teplotou nemohla pomoci Kašparová.

VK PROSTĚJOV „ B “  –  TJ  SOKOL  ČESKÁ  TŘEBOVÁ  0 :  3  12:25, 12:25, 22:25

Jelikož soupeřem nám bylo družstvo St. žákyň, mají českotřebovské dívky jednoznačnou převahu. Bez nějakých velkých problémů, vyhráváme 3:0, v tabulce skupiny „O“, o udržení, dostaneme v přidělené další 3, body.

VK PROSTĚJOV „ B“  –  TJ  SOKOL  ČESKÁ  TŘEBOVÁ  0 :  3  11:25, 20:25, 10:25

Druhý zápas se vyznačuje špatnými začátky českotřebovských hráček v prvním a druhém setu.            V 1. setu prohráváme 3:5, 4:8, potom již vyhráváme 11:9, 16:10, 19:11. Ve druhém setu prohráváme 0:5, 7:9, ale opět otáčíme stav na 13:10, 22:16. Jako by dívky věděly, že stejně vyhrají a dle toho zahajují sety. Mám obavy z nesoustředěnosti, tím i produkování vlastních chyb, které povzbuzují hráčky soupeře a dostávají je zpět do hry. Bohudík na to soupeřky neměly. Monika Nerudová odvedla na postu blokařky, tedy postu, který nehraje slušnou práci. Vyhráváme výsledkem 3:0.

Opět musím pochválit všechny zúčastněné dívky za zodpovědný přístup

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala: kapitánka Linda Klimková, Aneta Kőhlerová, Natálie Foldynová, Kristýna Voleská, Míša Bečičková, Monika Nerudová, Aneta Verešpejová.

Skupina 1. liga kadetky - skupina o 7. - 12. místo (C+D) (1-KKY-O)     1. liga kadetky - 2. část soutěže - skupina o 7. - 12. místo (C+D)