11. 1. 2020  VOLEJBAL KADETKY B PROTI PARDUBICÍM.

O víkendu 11.-12.1.2020 náš tým odehrál celkem 7 zápasů v České Třebové  = 4x v kategorii kadetek, 3x v kategorii starších žákyň.

Starší žákyně s podporou nominovaných kadetek (Marťa Š. a Šárka Z.) v sobotních dvou zápasech (příprava po zimní přestávce) vyhrály nad Sokolem Pardubice I. zcela jednoznačně 2x 3:0 - výborná příprava na neděli a další část sezony, první zapojení libera v této věkové kategorii. Soupeřky jsme předčili ve všech herních situacích, skvěle se na novém postu libera dařilo Báře Š., na útoku byla nezadržitelná Zuzka H., Marťa Š., Klára V. a Áňa S. Největší pochvalu však získává celý nominovaný tým vedený Kájou V. za předvedený výkon, herní odpovědnost a týmovost. Nominované hráčky: Kája Vašková, Áňa Samková, Zuzka Havránková, Klárka Valterová, Denisa Růžičková, Marťa Štanglerová, Barča Štosová, Šárka Zahrádková.

MR

Kadeti a kadetky