5. 9. 2020 VOLEJBAL KADETKY, TURNAJ SVITAVY.

Dne  5. září 2020 pořádal volejbalový oddíl TJ Svitavy volejbalový turnaj juniorek a kadetek.  Turnaje se účastnilo 6 družstev, systém každý s každým.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová KKY – TJ Sokol Česká Třebová II  JKY          0 : 2  37 : 50

První zápas turnaje hrajeme s družstvem TJ Sokol Česká Třebová II, takže nějaká rivalita určitě bude, ale holky jsou ještě mladé, takže to nějak nehrotí. V  prvním setu kazíme 5 servisů a dostáváme 4 esa, prohráváme 25:17. Druhý set je lepší, prvního, ale nemáme druhý smeč, protože zde hrají mladé dívky a ty nezvládají útočit.  Prohráváme 25:20.

Sokol Geodézie Česká Třebová –  TJ Svitavy JKY         1 : 1  47 : 36

Obraz hry se moc nemění, stále problém  na útoku. Jsme nepřesní, naše útoky létají všude kolem. Prohráváme první set. Ve druhém setu začal soupeř nepochopitelně kazit podání a lehké míče, díky tomu vyhráváme druhý set.

Sokol Geodézie Česká Třebová – REMA Rychnov n/ Kněžnou      1 : 1  44 : 44

Asi nejslabší družstvo turnaje, Bohužel děláme obrovské množství vlastních chyb.

Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Znojmo                          0 : 2  32 : 50

Družstvo Znojma hraje velice dobře. Z naši strany moc hezký první set, prohráváme s 21.  Nahrává Klára Valterová, bohužel horší příjem ji nedovolil lepší nahrávku. Opět bezzubý druhý kůl. Ač střídáme, mladé hráčky se neprosazují a bojí se útočit. Druhý set hrozný. Prohráváme 0 :2.

Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Svitavy KKY                 1 : 1  50 : 42

Obraz naši hry se nemění, takže jednou nahoře, podruhé dole. Střídáme dobré a špatné chvíle, záleží, kdo je momentálně na síti.