14. – 15. 9. 2019 VOLEJBAL KADETEK, TURNAJ PRAHA STŘEŠOVICE.

Dne 14. - 15. září 2019 pořádal volejbalový oddíl TJ Tatran  Střešovice, volejbalový turnaj juniorek               a kadetek.  Turnaje se účastnilo 16 družstev z celé republiky) např, VK Č. Budějovice, Nový Jičín, Č. Budějovice – Hlincovka, Třebín, Slavia H. Králové, Ústí nad Labem a pražská družstva., rozdělených do čtyřech základních skupin, kde hrál každý s každým. Bohužel hrály společně JKY a KKY, takže záleželo na nasazení jednotlivých družstev do skupin.  Družstva na 1. a 2. místě z jednotlivých zákl. skupin, hrála  semifinálové  zápasy o 1.až 8. místo , třetí a čtvrtá družstva ze skupin hrála o další umístění.

Základní skupina B.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Mikulova Praha JKY              0 : 2  12:25, 15:25

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová –  Orion Praha JKY                 0 : 2  18:25, 19:25

Opět juniorky. Takže některé dívky o 4-5 let starší našich dívek.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Tatran Střešovice KKY           0 : 2  16:25, 17:25

Domácí družstvo má velikou motivaci nás porazit před rodinnými příslušníky. Stále děláme vlastní chyby, ale již se to pomalu lepší. Prohráváme 0:2.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Španielka Řepy Praha             0 : 2  20:25, 23:25

Proti družstvu Španielky hrajeme již docela dobře, bohužel kazíme koncovky obou setů. Opět střídáme do druhého setu druhou partu.  Prohráváme 0:2, ale po velice slušném výkonu.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – VK Č. Budějovice                 2 : 0  25:16, 25:23

Soupeř slabší, začíná hrát první parta a od půlky prvního setu nastupuje a druhý set hraje druhá parta. V koncovce druhého setu prohráváme o 4 body a zde nastupuje pomoci dohrát set první parta. Vyhráváme 2:0.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Savo (soukromý amatérský volejbalový oddíl)             2 : 0  25:9, 25:10

Jednoznačně nejslabší družstvo turnaje. Od začátku hraje druhá parta, Vítězíme 2 : 0.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová –  Mikulova Praha KKY              2 : 0  26:24, 25:20

Konečné vypadá, že soupeř bude na slušné herní úrovni. Od začátku prohráváme o několik bodů, důvodem byly vlastní chyby na přihrávce a auty z útoků. Prohráváme nějakých 16:20, daří se bod po bodíku stahovat náskok soupeře a vyhrát 26:24. Druhý set, je již trochu snadnější, ale opět musíme bojovat. Vyhráváme 2:0.

V kategorii kadetek končíme na 6. místě z deseti družstev kategorie kadetek. Celkem se účastnilo 16 družstev.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                           Dušková Adéla, Vernerová Kristýna, Kaplanová Anička, Hyláková Nikola, Horáková Sára, Kolářová Karolína, Klementová Martina, Neumannová Lucie, Ropková Eliška a Janecká Adéla, obě z Dolního Újezdu.