12. 11. 2016 KKY NOVÉ VESELÍ 1. LIGA

12. 11. 2016 1. LIGA KADETEK NOVÉ VESELÍ-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 12. 11. 2016 jsme spolu s týmem juniorek vyrazili k soupeřkám do Nového Veselí. Čekali nás celkem 4 zápasy – 2 kadetek a 2 juniorek, proto odjezd i příjezd za tmy byl jistý.

K prvnímu zápasu nastoupily juniorky. I přes velkou snahu si 3 body odnesly soupeřky.

Do prvního zápasu kadetek nastupujeme v sestavě Monča Nerudová, Terka Kašparová, Anet Verešpejová, Sára Šmídová, Valča Bicanová, Lucka Blažková a na liberu Linda Klimková. První dva sety jsou z naší strany opět plné nervozity a zbytečných chyb. Škoda, soupeřky od nás nejsou herním projevem o tolik vzdáleny. Poslední set je z naší strany nejvyrovnanější. Prohráváme jej až v koncovce.

Ve svém druhém zápase naše juniorky vrací prohru soupeřkám.

Do druhého zápasu kadetek se sestava mění. Nastupují naše kadetky, hrající i za juniorky. První set soupeřky máme neustále pod sebou. Vyhráváme jej s přehledem. Od druhého setu nám ale těžkou nohy. I když snaha by byla, chybí síla. Zbytečným množstvím chyb i nedůrazem na saku soupeřky vracíme do hry. I přes snahu zápas prohráváme 1:3. Soupeřky si za bojovný výkon výhru zasloužily. Hrály: Linda Klimková, Míša Bečičková, Týna Voleská, Terča Pešková, Anet Köhlerová, Monča Nerudová, Terka Kašparová, Natka Foldýnová.