12. 11. 2022 VOLEJBAL, KADETKY 1. LIGA Č. TŘEBOVÁ-H. KRÁLOVÉ.

Tentokrát k nám do České Třebové přijely hráčky z Hradce Králové. V prvním setu jsme bohužel nezvládly koncovku a set prohráváme. V dalších setech jsme si koncovku pohlídaly a vyhráváme 3:1 (-21,18,16,20).

Druhý zápas zase začínáme jako přes kopírák – prohráváme první set v koncovce. V druhém setu se nám dařilo podání, kterým jsme si nahrály hodně bodů. Bohužel v koncovce jsme měly zase krizi, ale díky nahraným bodů od začátku setu se nám tento set podařilo vyhrát. Ve třetím setu bohužel ztrácíme koncentraci, přestalo se nám dařit na podání i a příjmu – to nás stálo výhru tohoto setu. Pro nás to znamenalo, že musíme vyhrát čtvrtý set a dostat zápas alespoň do tie-breaku. Ve čtvrtém setu jsme bojovaly a set vyhrály. V tie-breaku jsme do toho daly všechno a ukázaly jsme, že chceme vyhrát, což se také stalo. Druhý zápas s těžkostí vyhráváme 3:2 (-21,18,-14,19,11)

V obou zápasech jsme ukázaly bojovnost a semknutost. Přes všechny prohry jsme ukázaly naši bojovnost a zápas dotáhly do vítězného konce. Připisujeme si tedy 5 bodů do tabulky.

Trenéři: S. Kaplan, V. Šplíchalová

Hrály: K. Valterová, B. Šindelářová, B. Očenášová, H. Kovářová, E. Polášková, A. Kaplanová, L. Diblíková