28. 2. 2016 KKY M.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

KRAJSKÝ PŘEBOR KADETEK,                                                         28. 2. 2016  ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V neděli 28. 2. 2016 hostíme družstvo kadetek Moravské Třebové, které je v tabulce KKY - KP – Pce kraje na posledním místě.

TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ  – TJ  SOKOL  DOLNÍ ÚJEZD   3 :  0  25:8, 25:9, 25:14

TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ  –  TJ  SOKOL  DOLNÍ ÚJEZD   3 :  0  25:8, 25:12, 25:9

Zápas chceme pojmout jako přípravný, kde potřebujeme nechat hrát hráčky z lavičky, odzkoušet jinou nahrávačku, odzkoušet jiné posty hráček, odzkoušet si skákaný servis, atd. což nám úroveň soupeře umožňuje. Již dle bodů, je vidět, že oba zápasy byla jednoduchá záležitost, ale cíl, které tyto zápasy měli, byl jednoznačně splněn. Je překvapivé vidět, jak psychika dokáže dívkám svazovat ruce, protože oproti včerejším zápasům, zde o nic nešlo a člověk nestačí koukat, co která dívka v tomto uvolnění dovede zahrát. ANI SE TOMU NECHCE VĚŘIT.

Vyhráváme oba zápasy 3:0.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala: ©Veronika Šplíchalová, Linda Klimková, Kristýna Bělková, Michaela Bečičková, Kristýna Voleská, Natálie Foldynová, Hana Václavková, Monika Nerudová.

Zapsal R. Hanzelka

Kadeti a kadetky