15. 1. 2017 KTI BRNO KP JHM KRAJE

15. 1. 2017 KADETI – SOKOL BRNO, 2. KOLO PŘEBORU JHM KRAJE.

V neděli se družstvo kadetů Sokola Česká Třebová zúčastnilo 2. kola přeboru Jihomoravského kraje. V minulém kole kluci zvítězili v B skupině a tak tentokrát bojovali s nejlepšími družstvy přeboru.

V první zápase nastoupili kluci proti družstvu Kojetína. Hra by byla i vyrovnaná, ale byl velký rozdíl v rozehranosti obou družstev. Kluci hráli poslední zápas před měsícem, zatím co Kojetín hraje ligu juniorů a tak je řádně rozehrán. Bohužel nerozehranost byla velkou překážkou a tak první zápas prohráváme.

V druhém zápase nastupujeme proti domácímu družstvu Sokola Brno I. Domácí jsou jasně lepší. Bohužel v prvním setu vůbec nebojujeme, druhý set je již o poznání kvalitnější z naší strany, ale i tak prohráváme 0:2.

Ve třetím zápase se utkáváme s Vyškovem. Letos jsme s tímto družstvem ještě neprohráli a to se podařilo i dnes. V prvním setu soupeř moc nevzdoroval. Do druhého setu došlo u soupeře k vystřídání hráčů a hned to bylo znát. V rozhodujícím setu díky výbornému podání Honzy Kadlece soupeři hned zkraje setu bodově utíkáme a tím je set vlastně rozhodnut.

Přes počáteční rozpaky z výkonu jsem byl s výkonem družstva spokojen a kluky za předvedenou hru chválím. Za Českou Třebovou nastoupili Kadlec, Skřivánek, Pejchal, Hubáček, Kohoutek, Koudelný a Šplíchal.