11. 12. 2016 KKY LANŠKROUN 1. LIGA

11. 12. 2016 1. LIGA KADETEK VE VOLEJBALE Č. TŘEBOVÁ-LANŠKROUN.

V neděli 11. 12. 2016 nás čekalo poslední kolo základní části ligy kadetek. Na domácí palubovce jsme přivítali soupeřky z Lanškrouna. Jak bývá zvykem, i tentokrát jsme se střídali s týmem juniorek, které čekala náročná „bitva“ s týmem z Bedřichova.

Soupeřky měly několik změn v sestavě, a tak jsem věřila, že s holkami uhrajeme nějaké body a získáme minimálně jeden set. Jenže do zápasu nevstupujeme nejlépe a kazíme podání. V poli se nám daří čapat, ale těžko zakončujeme. Nakonec nás potrápí 2 protihráčky. Na jejich podání se nám nedařilo najít odpověď. Druhý a třetí set byl mnohem lepší. Hlavně více bojovnější. Prohráváme 0:3.

Po zápase juniorek nastupujeme k našemu druhému zápasu. Oproti prvnímu naši sestavu doplnila Anet Köhlerová a Míša Bečičková. Bohužel ani toto posílení nám bodíky nepřineslo. Na hřišti bylo ticho, naše bojovnost se ztratila. Dva sety se snažíme, třetí set máme našlápnuto k vítězství, ale vlastními chybičkami prohráváme 26:28.

Sice jsme si připsali 2 prohry, ale zase jsme udělali malý krůček vpřed. Jenom bych ráda viděla ještě větší bojovnost a nasazení.

Hrály: kapitánka Monča Nerudová, Valča Bicanová, Sára Šmídová, Anet Verešpejová, Áďa Dušková, Eliška Pešková, Kíťa Vernerová a druhý zápas Anet Köhlerová, Míša Bečičková.