15. 2. 2020 VOLEJBAL KADETKY 1. LIGA, F. MÍSTEK-Č. TŘEBOVÁ.

Sobota 15. 2. 2020, odjíždíme v ranních hodinách k dalším zápasům nástavby 1. ligy kadetek  do Frýdku Místku.

TJ Sokol Frýdek Místek –  TJ Sokol Geodézie Česká Třebová        3 : 1

21 : 25, 25 : 16, 25 : 10, 25 : 14, zápas trval 91 minut.

První set vyhráváme, protože se daří na útoku. Ve druhém setu je do půlky setu stav docela vyrovnaný, prohráváme o dva body, ale místo, abychom omezili chyby, nejsou dívky schopné udělat jediný bod, prohráváme 16:25. Rozhodující stav byl za stavu 16:19, kdy se „lámal“ zápas. Po zásluze prohráváme 3:1

TJ Sokol Frýdek Místek –  TJ Sokol Geodézie Česká Třebová        3 : 0                            25 : 14, 26 : 24, 25 : 14, zápas trval 74 minut.

Druhý zápas začínáme špatně, od začátku prvního setu prohráváme, ale jsou to 3 - 4 body, stačilo by máknout, a bodově dotáhnout soupeře. Ve druhém setu vedeme 24:19, ale nejsme schopné přihrát servis soupeře. Prohráváme 24:26. Prohráváme 0:3.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Lucie Neumannová, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Jebousková Pavlína, Karolína Kolářová, dále Eliška Ropková.