4. 7. 2015 KTI KVASINY TURNAJ

Letní turnaj mužů v Kvasinách.

V sobotu 4. 7. 2015  se družstvo kadetů doplněné o dva seniory zůčastnilo svého prvního turnaje v kategorii mužů. Do Kvasin, tradičního místa letního turnaje, odjížděli Kadlec J., Kadlec M., Fišar S., Skřivánek L., Hubáček V., a Renčín M. Za velmi teplého počasí se katergorie okresních přeborů zůčastnila družstva Kvasin, Hronov-junioři, Slatiňany a Č. Třebová. V zápasech s Hronovem a Slatiňany kluci sahali po vítězství minimálně v jednom setu, v zápase s Kvasinami byl soupeř nad naše síly.

Na turnaji se kluci přesvědčili, že pokud chtějí být rovnocení družstvům mužů, musí přidat na bojovnosti a mezihře bez míče, a to si během turnaje uvědomovali a při hře častěji a častěji předváděli. Konečné 4.místo je úspěchem v tom, že si přes prázdniny našli nač na účast na turnaji. V turnaji zvítězilo družstvo Kvasin.

Za  Č. Třebová, oddíl volejbalu Michal Kadlec

Kadeti a kadetky