17. 9. 2022 VOLEJBAL, KADETKY 1.LIGA, H.KRÁLOVÉ-Č.TŘEBOVÁ.

Slavie Hradec Králové: TJ Sokol Česká Třebová

První zápas – Slavie vyhrává 3:2

Celý zápas se opravdu bylo na co dívat. Dobře se přihrávalo, smečovalo a bránilo na obou stranách. Bohužel větší štěstí měli hráčky Slavie a v tiebreaku vyhráli 16:14

Skvělé výkony předvedly L. Diblíková na postu blokařky, K. Valterová na postu univerzálky a B. Ošenášová na postu smečařky.

Druhý zápas – Česká Třebová vyhrává 3:1

Do druhého zápasu měníme nahrávačku. Přestáváme kazit podání, a ještě lépe bráníme. Vyhráváme první set. Druhý set ještě vyhrává Hradec, ale v dalších dvou již HK přehráváme jak na útoku, tak v obraně. Po zásluze a super výkonu vyhráváme. Opět bych pochválil za skvělý výkon L. Diblíkovou, a to jak na bloku, tak na příjmu. Skvěle zahrála i H. Kovářová.

Vezeme si ze Slávie důležité 4 body. Bohužel v druhém zápase pro zranění kolene nedokončila K. Valterová

Hráli a střídaly: Šindelářová, Kaplanová, Polášková, Havránková, Diblíková, Očenášová, Valterová, Kovářová.

J. Valter, S. Kaplan

Kadeti a kadetky