KRAJSKÝ PŘEBOR KADETEK,                                                         17. 1. 2016  POLIČKA

V neděli 17. 1. 2016 odjíždíme do Poličky k dalším kolům  KP – Pce – KKY .

TJ  SPARTAK  POLIČKA  -  TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ  0 :  3  13:25, 25:27, 21:25

TJ  SPARTAK  POLIČKA  -  TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ  0 :  3  14:25, 11:25, 9:25

Začínáme dobře a bez problémů vyhráváme 1. set. Bohužel začínám mít obavy z laxního přístupu dívek k odehrání dalších setů.  To se projevilo již v koncovce prvního setu, a ač dívky na tuto skutečnost upozorňuji, stává se skutečností.  Hrajeme bez zájmu, úsilí a dívky to nebaví. Soupeř se „začíná zvedat“ a dokonce v koncovce vede, 23:24, ale českotřebovské dívky zaberou, a set ještě vyhrávají 27:25. Třetí set je podobný druhému, ale dívky již nepustí soupeře do koncovky. Do každého setu střídáme H.Václavkovou a M. Nerudovou. Vyhráváme po nepřesvědčivém výkonu 3 : 0.

Druhý zápas hrajeme s N. Foldynovou na postu diagonální hráčky, V. Šplíchalová hraje na smeči,          a mimo blokařek se střídají všechny dívky. Dokonce střídáme nahrávačku L. Klimkovou a místo ní jde K. Voleská, nahrává N. Foldynová.  Druhý zápas dívky bavil a dle toho jejich hra vypadala. Vyhráváme oba zápasy 3:0.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala: ©Veronika Šplíchalová, Linda Klimková, Kristýna Bělková, Tereza Pešková, Kristýna Voleská, Natálie Foldynová, Hana Václavková, Monika Nerudová.

Skupina PA-KKY

Mgr. Ludmila Haraštová, Nádražní 648, Polička, 57201, harasta.frantisek@tiscali.cz, 731180433