4. 12. 2016 KTI Č.TŘEBOVÁ KP JHM KRAJE

4. 12. 2016 KP JIHOMORAVSKÉHO KRAJE KADETŮ VE VOLEJBALE, SKUPINA B.

Po prvním turnaji, který byl kvalifikační a kde nám o kousek unikl postup do A skupiny, jsme pořádali 1. kolo přeboru kadetů, skupiny B. Soupeřem nám byli družstva Bučovic, Letovic a Vyškova. Podle výsledků minulého turnaje měli být největším soupeřem Letovice. Avšak skutečnost byla úplně jiná.

V prvním zápase se naše družstvo utkalo s družstvem Letovic a jasně vyhrálo. Soupeř nepřijel s nejlepší formou. V druhém zápase kluci narazili na družstvo Bučovic, které měli být nejslabším týmem, ale i když technicky není družstvo příliš dobře vybavené, tak se hrál vyrovnaný volejbal. Bylo to také způsobeno velkým počtem chyb na podání u našeho družstva. Přesto naše družstvo zvítězilo a tím si zajistilo postup do A skupiny. V posledním zápase se kluci utkali s družstvem Vyškova, které v turnaji také, jako naše družstvo, neprohrálo. Zápas byl vyrovnaný, ale naše družstvo bylo koncentrované a skoro nechybovalo a po vítězství 2:1 vyhrálo celou skupinu. Na středu odehrál místo Hubáčka, který je na studijním pobytu v zahraničí, Jarda Koudelný a nevedl si špatně. Celé družstvo podalo výborný výkon, hráli jsme bojovně v poli, dařil se nám útok středem, kdy Šplíchal po náhře Pejchala útočil z rychlíku. Na U hrál výborně Lukáš s Kohoutkem. Příjem a smeč obstarali Skřívanek s Kadlecem.  Kluci odehráli celý turnaj kvalitně a jejich výkonost roste. Pořadí turnaje: Č. Třebová, Vyškov, Bučovice, Letovice.

Za volejbal Michal Kadlec, Sokol Č. Třebová

Kadeti a kadetky