3. 12. 2017 KTI KOJETÍN ČP ČR

3. 12. 2017 ČP KADETŮ VE VOLEJBALE V KOJETÍNĚ.

V neděli 3. prosince jsme se jako družstvo kadetů zúčastnili druhého kola Českého Poháru kadetů, tentokrát v Kojetíně. V sobotu, den předem se většina kadetů zúčastnila juniorského zápasu, takže byla znát jistá únava, na druhou stranu jsme byli rozehráni a lépe sehráni s nahravačem Michalem Bělkou.

V prvním zápase jsme se utkali s Bučovicemi, soupeř, kterého bychom měli porazit. V zápase jsme měli herně navrch, ale hra byla vyrovnaná. Výhra 2:0.

V druhém utkáni nás Čekalo Znojmo, soupeř byl od prvního soupeře značně lepší, ale v prvním setu se nám podařilo zvítězit, v druhém setu jsme měli problém s přihráním servisu kapitána soupeře, to nás stálo ztrátu sedmi bodů, v průběhu setu se nám částečně podařilo ztrátu vyrovnat, ale druhý set jsme stejně prohráli. Tiebreak byl vyrovnaný, ale v koncovce jsme polevili a zápas prohráli 1:2. V tomto zápase se osvědčil i Josef Hurt, pro kterého hra na postu universála byla premiérou.

Po Znojmu jsme hráli s domácím Kojetínem, který je znám jako velmi kvalitní soupeř. Na Kojetínské straně evidentně chtěli dát možnost všem hráčům, proto do začátku setu nastoupili převážně hráči ve věku starších žáků, kteří ovšem na svůj věk byli poměrně dobří. S Kojetínem se nám dařilo hrát vyrovnaně, téměř celý set jsme vedli, jakmile se blížil konec setu, soupeř prostřídal za starší a zkušenější hráče a v koncovce jsme prohráli. Tak tomu bylo i v druhém setu. Tedy prohra s Kojetínem 0:2.

Do posledního zápasu s Lanškrounem jsme byli již lehce znaveni. Tento zápas byl opět vyrovnaný, chvílemi jsme měli problém s vykrytím lajny, ale soupeře jsme zdolali 2:0. Z Kojetína jsme si přivezli 2 vítězství a 7 bodů do tabulky. Škoda byla, že jsme neporazili Znojmo. Ještě ale není Českému Poháru konec!

TJ Sokol Česká Třebová reprezentovali: Michal Bělka, Petr Blaško, Josef Hurt, Jan Kadlec, Ondřej Lukáš, Jaroslav Koudelný, Lukáš Skřivánek, Jan Šplíchal a Markéta Bělkova (trenérka). Nezanedbatelnou ztrátou byl Jaroslav Jireček, který je dočasně nemocný.

Naše výsledky: ČT- BUČOVICE 2:0 (25:14, 25:15)

ČT- LANČKROUN 2:0(25:22, 25:22)

ČT – ZNOJMO 1:2 (26:24,13:25, 14:16)

ČT – KOJETÍN 0:2 (25:27, 23:25)