23. 2. 2019 VOLEJBAL KADETEK, Č. TŘEBOVÁ-SOKOL BRNO, 1. LIGA.

V sobotu dne 23. 2. 2019 hostíme volejbalové družstvo TJ Sokol Brno I, které trénuje Milan Džavoronok. V nástavbové části, nemáme ambice hrát o kvalifikaci do extraligy, ale bereme tuto část soutěže, jako společnou přípravu družstva kadetek a st. žákyň na příští soutěž 1. ligy.                                              Od začátku prvního setu, je stav vyrovnaný, nechávám hrát dívky z družstva kadetek a blokařku z družstva žákyň P. Jebouskovou.  Do zápasů zasahují průběžně všechny hráčky. Oba zápasy prohráváme 0:3.

Pod vedením R. Hanzelky, Sokol Geodézie Č. Třebová reprezentovala: kapitánka Adéla Dušková, Valerie Bicanová, Šárka Dvořáková, Nikola Hyláková, Anička Kaplanová, Eliška Pešková, déle st. žákyně Pavlína Jebousková, Martina Klementová, Lucie Neumannová, Nicole Plocová.

Kadeti a kadetky