22. 11. 2015 KTI VYŠKOV KP JHM KRAJE

22. 11. 2015 KADETI VYŠKOV, VOLEJBALOVÝ PŘEBOR JHM KRAJE.

Dne 22. 11. 2015 pokračoval dalším kolem přebor Jihomoravského kraje kadetů ve Vyškově. K zápasu odjelo pouze 6 hráčů (Skřivánek, Kadlec, Šplíchal, Hubáček, Lukáš a Pejchal). Koudelný a Kohoutek hráli přebor st.žáků v Litomyšli a Renčín se omluvil z důvodu účasti na tanečních.  V prvním zápase jsme narazili na družstvo Brna. Zpočátku jsme se ujali až 5-ti bodového vedení, ale postupně družstvo Brna převzalo otěže zápasu a dovedlo zápas do vítězného konce. V druhém zápase nás čekal domácí Vyškov  a naši kluci zlepšeným výkonem soupeře jasně přehráli. V poslední zápase s družstvem Šlapanic šlo o konečné druhé místo v turnaji. Zápas byl vyrovnaný a bojovný a nebýt špatně odehrané první půlky druhého setu, tak jsme mohli pomýšlet na vítězství. Takhle jsme v rozhodujícím třetím setu prohráli po boji 1:2.

Od druhého zápasu se kluci výrazně zlepšili. Hlavně byla vidět progrese na podání, kde jsme určitě byli druhým nejlépe podávajícím družstvem na turnaji. Je to příslib do dalších zápasů, jen bychom potřebovali, aby jich bylo více a více.  Dnes jsme obsadili 3. místo.