3. 4. 2016 JKY SVITAVY KP PCE KRAJE

KRAJSKÝ  PŘEBOR,                     SPOLEČNÝ TURNAJ KKY A JKY                                                         4. 3. 2016 SVITAVY.

V neděli 4. 3. 2016 proběhl v rámci předávání titulů přeborníka Pardubického kraje v kategorií kadetek společný turnaj juniorek a kadetek.

TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ SVITAVY                                               2 :  0  25:16, 25:20

TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ LANŠKROUN                                        1 :  1  17:25, 25:12

TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ  SOKOL ŽICHLÍNEK                           2 :  0  25:10, 25:12

Vyhráváme skupinu „A“, a postupujeme do finále. Soupeřem nám je družstvo Pardubic

TJ   SOKOL  ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ SOKOL PARDUBICE                           2 :  0  17:25, 22:25

Na družstvo juniorek Sokola Pardubice herně nemáme. Soupeř je vysoký a smečuje přes naše nízké bloky. Ač se snažíme v poli udržet míč, potřebujeme ho „složit“, no a to se často nedaří.

Hrála a střídala: Šplíchalová Veronika, Bělková Kristýna, Pešková Tereza, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Bečičková Michala, Václavková Hana, Nerudová Monika. Zraněná je nahrávačka Klimková Linda.

Družstvo kadetek TJ Sokol Geodézie Česká Třebová, přebralo titul Přeborníka pardubického kraje v kategorii kadetek.

Výsledky soutěže Krajský přebor kadetky, juniorky – společný turnaj

3. 4. 2016 Svitavy

Celkové výsledky: 1. Pardubice  JKY 2. Česká Třebová  KKY 3. Lanškroun  KKY 4. Dolní Újezd   KKY 5. Polička KKY 6. Svitavy  JKY 7. Žichlínek  JKY 8. Moravská Třebová   KKY

Zapsal R. Hanzelka