3. 12. 2016 KKY BRNO 1. LIGA

3. 12. 2016 1. LIGA KADETEK VE VOLEJBALE, KP BRNO-Č. TŘEBOVÁ

V sobotu 3. 12. 2016 jsme vyrazili k dalšímu kolu ligy kadetek. První zápas nás čekal až od 11.00 a druhý podle rozpisu od 15.00. Naši mezizápasovou pauzu vyplnila extraliga juniorů – Brno – Beskydy.

Vstup do prvního setu prvního zápasu se nám úplně nevydařil. Hořely jsme na příjmu. Od druhého setu jsme přidaly na bojovnosti a chvíli zapomněly na strach. Spolu s bojovností přibývalo i delších výměn. Na podání 2. set válela Áďa Dušková. Třetí set jsme skončily na půl cesty – pěkné výměny střídaly zbytečné neuhrané míče. První zápas prohráváme 0:3.

Druhý zápas jsme začaly po dvouhodinové pauze. Cílem bylo opět co nejvíce potrápit soupeřky, ale bez servisu jsme trápily samy sebe. I druhý set byly k vidění pěkné volejbalové výměny a bojovnost, stejně jako jednoduché míče, se kterými jsme si neporadily.

I když jsme oba zápasy prohrály na hřišti je vidět herní posun. A výhra? Určitě brzo přijde…

Hrály: kapitánka Monča Nerudová, Valča Nerudová, Káťa Paarová, Sára Šmídová, Anet Verešpejová, Lucka Blažková, Áďa Dušková a na liberu Kíťa Vernerová