01. 03. 2020 VOLEJBAL, VÍKEND MLADŠÍCH ŽÁKYŇ A PŘÍPRAVKY.

V sobotu 29.2.2020 odjelo A družstvo do Lanškrouna k odehrání tří zápasů nejlepší skupiny mladších žákyň. Cílem bylo se zde udržet. To se ale nepovedlo, o čemž rozhodl hned první zápas proti Lanškrounu B. V něm holky zkazily, co mohly a vítězství jsme soupeřkám doslova darovali. Tolik zkažených útoků v jednom zápase jsme snad ještě neviděli.:-( V druhém zápase proti Dolnímu Újezdu jsme lepší a vyhráváme 2:0. V posledním zápase proti dosud suverénnímu Žichlínku nehrajeme špatně, ale nakonec prohráváme 1:2. Celkově končíme třetí a padáme o skupinu níž, která se odehraje už příští týden v sobotu. Pěkně dnes zahrála Míša Drymlová. Družstvo můžeme pochválit za příjem. Za co chválit určitě nemůžeme byl dnes útok.

Tentýž den odjelo naše béčko do Svitav. Ani tomuto družstvu se nevedlo a prohrálo všechny své zápasy 0:2 – proti Svitavám C, Letohradu, Pardubicím a Poličce A. Naplno se díky marodce zapojily nově příchozí hráčky, což je určitě dobře.

A do třetice první březnovou neděli odjela dvě družstva dívčí přípravky do Žichlínku a do Svitav. Obě družstva skončila na 5. místě ve svých skupinách a padají o skupinu níž.

Výsledkově to nebyl nejpovedenější víkend, ale tak to někdy ve sportu bývá.:-) Příští týden si můžeme napravit reputaci.:-)

tr.H.Dvořáková, R.Benešová, A.Felgr, M.Štech

Ml. žáci a žákyně