17. 12. 2017 MLŽKY PŘEROV KP OLM KRAJE

17. 12. 2017, VOLEJBAL, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ OLOMOUCKÝ KRAJ.

Poslední letošní kolo mladších žákyň v Olomouckém kraji bylo nalosováno na 17. 12. 2017. Pořadatel byl pro všechny skupiny jeden – Přerov.

Soupeři v naší skupině byli Šternberk, Přerov C a Prostějov B.  V prvním zápase proti

Šternberku jsme se hledali na hřišti díky novému postavení. Ale i tak holky bojovaly. Druhý zápas proti Přerovu C byl drama od začátku do konce. První set prohráváme, druhý vybojujeme v koncovce a tiebreak je náš. Po zásluze si odnášíme výhru. Poslední zápas proti Prostějovu B se našim holkám daří a oba sety jsou vedoucí tým. Celý tým za bojovnost zaslouží velkou pochvalu.

Teď nás čeká krátká pauza a 7. 1. 2018 jedeme na další kolo zase do Přerova.

JR

Ml. žáci a žákyně