27. 11. 2016 MLŽKY ŠTERNBERK KP OLM KRAJE

27. 11. 2016, VOLEJBAL MLADŠÍ ŽÁKYNĚ VE ŠTERNBERKU.

V neděli 27. 11. 2016 nás čekalo 4. kolo mladších žákyň Olomouckého kraje. Pořadatelství naší B skupiny se ujal Šternberk. Čekaly nás 3 zápasy, a aby vše rychle utíkalo, rozlosování bylo ve 2 tělocvičnách.

První zápas nás čekal proti domácím volejbalistkám. Začínáme špatně, nedaří se nám příjem dlouhého podání. Time a holky začínají krásně bojovat. Druhý set začínáme dobře, se soupeřkami se pereme o každý bod, pak nám utíkají, nedaří se dostat míč přes síť. V koncovce ale zabereme a stáhneme. ČT – Šternberk 0:2 (-15,-14)

Druhý zápas nás čeká v druhé tělocvičně. Přesun zvládáme na výbornou a už se chystáme na zápas se soupeřkami z Moravské Třebové. Soupeř změnil sestavu a tým je starší než při našem posledním zápolení. První set se od začátku trápíme, dlouhé prudké podání a nám se nedaří zvednout míč vysoko, pokud ho zvedneme, uděláme chybu následně. I tak se holky nevzdávají a míče málokdy spadnou na zem bez doteku. Druhý set udělaly soupeřky změny v sestavě a my od začátku vedeme, do hry se ale vrací starší protihráčky. Set prohráváme.   ČT – Moravská Třebová 0:2 ( -6,-15)

Poslední zápas nás čeká Uničov. Vývoj je podobný jako předchozí zápas. První set se nám moc nedaří, druhý je mnohem lepší.  ČT – Uničov 0:2 (-6, -16)

Ve skupině jsme skončily sice poslední a další kolo, 4. 12. 2016 nás čeká v C skupině v Přerově, ale na hře bylo vidět mnoho pozitiv. Minimálně míčů spadlých bez doteku, bojovnost….Práce máme pořád hodně, ale zase jsme ji kousek udělaly.

Hrály: kapitánka Anička Kaplanová, Sára Horáková, Pája Jebousková, Anička Klimešová, Šárka Zahrádková, Bětka Kadlecová, Zuzka Havránková a Andrejka Jiroušková