4. 12. 2016 MLŽKY PŘEROV KP OLM KRAJE

4. 12. 2016 MLADŠÍ ŽÁKYNĚ OLOMOUCKÝ KRAJ.

Na neděli 4. 12. 2016 bylo nalosováno další kolo mladších žákyň v Olomouckém kraji. Tentokrát byl pro všechny 3 skupiny stejný pořadatel, Přerov. Nás čekaly 2 zápasy ve skupině C. „Céčková“ skupina má pouze 3 týmy a proto se všechny zápasy hrají na 3 hrané sety.

První zápas jsme hrály proti Prostějovu B. Naší velikou zbraní byla dlouhá podání. Po počátečních rozpacích se holky rozjely a bojovaly o každý míč. Sice jsme občas pomotaly postavení, ale i tak se nám dařilo. Konečný výsledek zápasu byl 2:1.

Po chvilce pauzy nás čekal zápas proti Přerovu B. Od začátku prvního setu jsme vedly a soupeřkám nedaly šanci. Až v koncovce jsme se trochu potrápily, protože se nám nedařil uhrát poslední míč. Od druhého setu ale soupeřky změnily taktiku na podání, a tak jsme další dva sety bojovaly proti dlouhému „tenisovému“ podání. I přes to se holky nevzdaly a praly se statečně. Konečný výsledek byl 1 :2.

Výsledky nás nechaly na 2. místě ve skupině a další kolo jedeme do Prostějova, kde budou našimi soupeři ještě volejbalistky Olomouce B.

I když jsme postup do B skupiny nevybojovaly, hra byla na výbornou. Jsou míče se kterými  si ještě neumíme poradit, někdy si zbytečně přiděláváme starosti, ale už hrajeme volejbal J

Hrály: Týnka Vomáčková, Šárka Dvořáková, Sára Horáková, Pája Jebousková, Lucka Neumannová, Anička Klimešová, Bětka Kadlecová a Šárka Zahrádková.

Jana Rejmanová

Ml. žáci a žákyně