7. 1. 2018 MLŽKY PŘEROV KP OLM KRAJE

7. 1. 2018, VOLEJBAL MLADŠÍ ŽÁKYNĚ OLOMOUCKÝ KRAJ, PŘEROV.

V neděli 8.1.18 se Bomberky zúčastnily dalšího kola krajského přeboru mladších žákyň v Olomouckém kraji. Turnaj se hrál v krásné městské sportovní hale, která disponuje třemi hřišti, a díky tomu se tam hrály všechny 3 skupiny soutěže současně. Naše dívky se ve skupině C utkaly postupně s týmy Šternberku, domácího Přerova B a Prostějova B.

V prvním zápase se holky nechaly trochu zaskočit a rychle prohrály oba sety, aniž by našly proti soupeřkám účinný herní systém. Ve druhém a třetím zápase byl obraz hry výrazně lepší, konečně se hrál volejbal. Tyto zápasy byly velice vyrovnané, ale nakonec nám vždy výhra o pár bodíků utekla. Tentokrát jsme tedy jeli domů bez vítězství, ale alespoň bohatší o 6 setů tak potřebných zkušeností a s pocitem nepromarněného dne. V každém případě holkám patří díky za jejich výkony a bojovnost.

Michal Klimeš

Ml. žáci a žákyně