2. 3. 2014 MLŽKY KP OL Kraje 7. kolo

7. kolo KP Olomouckého kraje mladších žákyň - turnaj v Přerově     Ráno v 6.30hod jsme odjížděli směr Přerov. Brzké vstávání se zřejmě projevilo nejvíc na Verče. Ta asi tušila, že to dnes bude pořádnej fičák, tak si pro jistotu vzala letecké brýle. Natálka zase osluněná prvním jarním sluníčkem chytla alergii a při přesunu do druhé tělocvičny jí musely spoluhráčky vést za ruce (viz. foto).     Dnes jsme v Přerově nejen, že udržely skupinu B, ale navíc jsme uhráli zatím nejlepší výsledek a skončili jsme na druhém místě za Přerovem A.      S Přerovem A jsme hráli hned úvodní utkání, které jsme prohráli 0:2 (-22, -17). V prvním setu si vyrobil soupeř náskok 6-ti bodů, který se nám podařilo smazat. Druhý set byl vyrovnaný až do stavu 15.     V dalším zápase jsme lehce přehráli kluky z našeho oddílu 2:0 (13, 23).      Následoval přesun do druhé tělocvičny, kde už na nás čekaly jen samé příjemné věci. Nejdřív vítězství nad Přerovem B 2:0 (22, 18) a jako třešnička na dortu vyhraný tiebreak nad Šternberkem 2:1 (23, -22, 11). V posledním zápase byly už holky viditelně unavené a tahaly za sebou nohy. Víkend byl opravdu náročný. Mám velkou radost z toho, jak výkonnostně rostou, ale hlavně jak si volejbal užívají. Aneta Kohlerová, Natálka Kubátová, Anežka Linhartová, Lucka Rybková, Vendulka Vomáčková, Áďa Říhová, Sabina Habrmanová, Lucka Farago, Sára Horská a Verča Koubová.JK