19. 2. 2017 MLŽKY Č.TŘEBOVÁ KP OLM KRAJE

19. 2. 2017, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ OLOMOUCKÝ KRAJ.

V neděli 19. 2. 2017 jsme pořádali další kolo krajského přeboru mladších žákyň v Olomouckém kraji. Našimi soupeřkami byly týmy z Moravské Třebové a Olomouce B.

K prvnímu zápasu nastupujeme proti Moravské Třebové. I když se v této soutěži podává spodem i v tom je obrovská síla. Dlouhá prudká podání jsou velkou zbraní. Náš tým podpořen velkou základnou fanoušků vletěl do zápasu a bojoval, co to šlo. První set vyhráváme, druhý prohráváme a třetí zase vyhráváme. Všechny sety končí za stavu 25:17, ať pro nás či pro soupeře.

Do druhého zápasu nastupujeme po krátké pauze – mezizápas Olomouc B – Moravská Třebová.

Nás čeká poslední zápas proti soupeřkám z Olomouce. První set neustále doháníme, soupeřky dotáhneme až v koncovce, ale set po zkaženém podání ztrácíme. Druhý set se nám daří na podání a vyhráváme, poslední set je opravdu boj o každý míč se šťastným koncem pro nás.

Turnaj končíme s 2 výhrami a postupem do B skupiny. Super výsledek, ale práce před sebou máme ještě hodně… Děkuji holkám za předvedený výkon a všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit.

Hrály: Šárka Dvořáková, Kristýna Vomáčková, Martina Broulíková, Pavlína Jebousková, Sára Horáková, Lucie Neumannová, Martina Klementová, Zuzana Havránková