18. 12. 2016 MLŽKY PROSTĚJOV KP OLM KRAJE

18. 12. 2016-MLADŠÍ ŽÁKYNĚ V OLOMOUCKÉM KRAJI.

Na neděli 18. 12. 2016 bylo nalosováno poslední kolo mladších žákyň. Naši C skupinu pořádal Prostějov B.

Po nečekaných ranních peripetiích nakonec odjíždělo pouze 6 hráček. Jako nejvzdálenější tým jsme hrály až druhý zápas proti Olomouci B.  V tomto zápase byla největší zbraň podání. Tým, který podával, vyhrával. A čím „zákeřnější“ podání, tím vyšší vedení. První set jsme od začátku prohrávaly. Nedařilo se nám včas dojít pod balón a tak jsme se „honily“ po hřišti samy. V závěru v prvního setu měla dlouhou 9 bodovou šňůru na podání Sára, i přesto jsme prohrály 23:25. Druhý set se na podání dařilo nám a tak jsme set získaly pro sebe. Ve třetím setu byla hra vyrovnaná, ale soupeř dokázal zakončit, to nám se nedařilo. Prohráváme 1:2.

Druhý zápas nás čekal po kratičké pauze s domácím Prostějovem B. Nám se ale moc nepovedl. Největší boj byl s prvním míčem. Podání se nám dařilo zvednout, ale pokud soupeřky smečovaly, měly jsme hodně starostí. Zápas prohráváme 0:3

I pro další kolo, které budeme hrát 8. 1. 2016 zůstáváme ve 3. skupině. Naše soupeřky budou Olomouc B a Moravská Třebová.

Hrály: kapitánka Pája Jebousková, Sára Horáková, Lucka Neumannová, Marťa Klementová, Bětka Kadlecová a Andrejka Jiroušková.