21. 3. 2015 MLŽKY KP PCE - závěrečné kolo

Závěrečné, 9. kolo KP Pardubického kraje, skupina A, pořadatel turnaje Č. Třebová.I když o celkovém pořadí v krajském přeboru bylo rozhodnuto již před tímto turnajem, hrálo se ve vysokém tempu a v maximálních možnostech jednotlivých týmů. Velice pozitivní byl zájem rodičů a prarodičů, kteří přišli sdílet radost svých dětí ze sportu. Nejpočetnější a nejvíce přípravený fanclub mělo družstvo dívek z Lanškrouna. Vybavení týmovou vlajkou, šampaňským a fotoaparáty vytvořili výbornou atmosféru. TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička           2 : 0   (12,16)Soupeřky na nás vlétly razantním servisem, se kterým jsme si dokázali poradit až po prvním timeoutu za stavu 1:9. Zbytek zápasu už hrajeme bez problémů.TJ Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy A                      2 : 0   (22,12)Po dvouzápasové pauze nastupujeme proti dívkám ze Svitav, které postoupily v minulém kole ze skupiny B. Hrajeme to, co umíme a bez nervů. Bezchybně zahrála Sára, která i přes drobné zdravotní komplikace vykazuje vysokou herní stabilitu. V předposledním zápase - v souboji mezi třetím a čtvrtým - Poličkou a Svitavami, vyhrávají Svitavy 2:1TJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun              2 : 1  (20,-21,14)Závěrečný zápas byl opravdu jak se patří. Skvělá atmosféra, bezchybný rozhodčí a napětí až do konce. V prvním setu vedeme už 19:7, ale holky místo míče začaly více sledovat skore. Ve druhém setu kazíme několik podání a to se pak těžko vyhrává. V rozhodujícím setu otáčíme strany ve vedení 8:4, pak ještě vedeme 11:6, ale opět se soustředíme jen na počítadlo :-). Soupeřky dotahují a ujímají se vedení 11:12. Nakonec byl ale výborný výkon našich hráček potvrzen výhrou v tomto zápase a také ve skupině.  :-)Slavnostní vyhlášení a přebírání stříbrných medailí z rukou vedoucí soutěže si holky užily s pocitem dnes neporaženého! :-)

Sestava: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, L. Rybková, A. Říhová, V. VomáčkováVýsledky z 21.3.2015