22. 9. 2018 MLŽKY KP PCE

22. 9. 2018. ODEHRÁNO 1. KOLO MLADŠÍCH ŽÁKYŇ VE VOLEJBALE, ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V sobotu 22. 9. 2018 pokračovala soutěž mladších žákyň. A tým si v kvalifikaci uhrál 1. skupinu, kterou jsme pořádali doma v České Třebové. B tým jel do Litomyšle, kde se hrála 4. skupina.

První skupina je čtyřčlenná a proto se hraje na 2 vítězné sety. A tým postupně hrál s holkami z Lanškrouna, Svitav A a Poličky A. Naše konečná bilance je 0:2 s Lanškrounem, 1:2 se Svitavami A a 2:1 s Poličkou A. I když jsme se v první skupině udržely, máme před sebou hodně práce. Nejen volejbalové, ale i „povzbuzovací“ J Další kolo nás čeká ve Svitavách.

Hrály: Beranová, Cetkovská, Havránková, Kubová, Mastíková, Pataki, Štosová, Valterová

JR

B tým odehrál dvě utkání systémem na tři hrané sety.

Č.T. „B“ – Svitavy „C“ – 3:0

První dva sety byly vyrovnané. Soupeřky byly velmi pohyblivé v poli a dařilo se jim spousty míčů úspěšně přehrávat na naší stranu. Naše hráčky začínají smečovat a bylo jejich úkolem si smečování zkoušet i za cenu chyb. Děvčata zpočátku hrála trochu nejistě, ale každým uhraným míčem získala větší jistotu. Po dlouhé době se zapojila kapitánka družstva Barča Šindelářová a strhla družstvo k bojovnému výkonu.

Č,T, „B“ – Litomyšl 2:1

Utkání od začátku velmi vyrovnané. Z naší strany krásně zahraný zápas, snaha o smečování, vykryvání ulívek za blokem, obrana v poli. Nakonec zasloužené vítězství.

Děvčata vyhrála obě utkání a postupují o skupinu výš. Velká pochvala pro celý tým!

Hrály: Drymlová, Dvořáková, Hondlová, Kaplanová, Kovářová, Pecháčková, Polášková, Řehořová, Šindelářová, Zemanová

H. Dvořáková

Ml. žáci a žákyně