26. 1. 2014 MLŽCI Č.TŘEBOVÁ KP OLM KRAJE

Volejbalový přebor Olomouckého kraje mladších žáků-6. kolo.

V neděli 26. 1. 2014 odehráli mladší žáci volejbalového oddílu SK Geodézie, hrající pod hlavičkou Sokola Č. Třebová 6. kolo přeboru mladšího žactva Olomouckého kraje v domácím prostředí. Přes značnou marodku  byli  k dispozici Kadlec, Pirkl, Koudelný,  Lukáš, Kvapilová, Hrišková a Bělka.

Dnes byli k dispozici pouze 4 hráči z kádru mladších žáků, které doplnily Kvapilová a Hrišková z ml.žákyň a z přípravky Michal Bělka. V prvním zápase se kluci v nové sestavě trochu sehrávali. I když se hráčům nedařilo plnit některé herní úkoly, mladší žákyně z našeho oddílu lehce přehráli. V druhém zápase kluci narazili na družstvo Prostějova B, které postoupilo ze skupiny C a mělo být lehkým soupeřem. To se nakonec potvrdilo, ale hra našeho družstva je stále plná chyb. V třetím kole měli kluci přestávku a do 4 kola je čekalo družstvo Olomouce A, které sestoupilo ze skupiny A. Byl to zápas o první místo v dnešním turnaji. První set sen nám vydařil, avšak pak došlo k útlumu a po prohře 1:2 se kluci mohli s postupem do skupiny A rozloučit. Někteří hráči hrají velmi nekoncentrovaně, i přesto, že jsou na to stále upozorňováni. Až tuto skutečnost pochopí, tak se výkon družstva zvýší. V posledním zápase hrajeme se Šternberkem a můžeme prohrát, jen pokud by kluci chybovali více než soupeř, což se chvílemi i dělo, ale výsledek kluci nakonec pohlídali. 3 x vítězství 2:0 a jedna prohra 1:2 nevypadá špatně, ale stále je ve hře moc chyb. Dnes byla nejlepší hráčkou Gábina Kvapilová, hlavně díky své bojovnosti a zápalem pro hru. Nejvíce bodujícím hráčem byl opět Honza Kadlec. Nezklamala Radka Hrišková, která by potřebovala více herní praxe, a nezklamal a byl platným hráčem ve dvou zápasech Michal Bělka (roč. 2003). Dnes družstvo obsadilo 2. místo.