23. 11. 2019 VOLEJBAL, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ ,,B“ POPRVÉ V SEZÓNĚ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ.

Dne 23.11.2019 se mladší žákyně B poprvé v letošní sezóně představily na domácí palubovce. Družstvo hraje stabilně ve třetí výkonnostní skupině, kde se pomalu seznamuje s šestkovým volejbalem. Každý odehraný zápas nám vytváří nové herní situace, které začínáme čím dál lépe zvládat. V dnešním turnaji se tak objevila celá řada pěkných výměn i zákroků. Nechyběla bojovnost, která ale bohužel nevydržela vždy celý zápas. Je před námi ještě pořádný kus práce. Na výhru to zatím ještě není, soupeři jsou stále herně o dost před námi. Ale první vlaštovkou dnes byl jeden vyrovnaný set s Letohradem.:-) Výsledek 0:2 máme tak s týmem Vysokého Mýta, Pardubic, Lanškrouna A a Letohradu. Dnes náš tým podpořily dvě naše nové spoluhráčky Bára s Nelou. Na hřiště nakoukly jen na pár míčů, ale okusily herní atmosféru a příští kolo už se můžou naplno zapojit do hry. Ze skupiny dnes postoupil Lanškroun A a Vysoké Mýto. Další kolo odehrajeme v sobotu 7.12.2019.(rb)

tr.A.Felgr

Ml. žáci a žákyně