16. 11. 2013 MLŽCI Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

3. kolo volejbalového přeboru ml.žáků Pardubického kraje.

V sobotu 16. 11. 2013 jsme uspořádali 3. kolo přeboru mladších žáků ve volejbale Pardubického kraje. Soupeřem nám bylo družstvo Sokola Č. Třebová II  a VK Svitavy. V obou zápasech naše družstvo prohrálo, i když ne nějakým velkým rozdílem. V této kategorii často o výsledku rozhoduje kvalita podání či úspěšnost na podání, a v této činnosti děláme moc chyb. Hráči, kteří nastoupili k zápasům, se pravidelně střídali, v prvním zápase střídal Kohoutek, v druhém Jan Šplíchal. Kluci mají trochu problém s kázní a tak snad dnešní domluva pomůže k lepším přístupu k tréninkům a zápasu. Dnešní výkon družstva táhl výbornou hrou Unzeitig (který i hlasitě povzbuzoval spoluhráče) a Kadlec.  Dnes k zápasům nastoupili: Kadlec, Unzeitig, Pirkl, Koudelný, Lukáš, Kohoutek, Šplíchal Jan.

Č. Třebová-Č. Třebová II 0:2

Č. Třebová-Svitavy           0:2