2. 4. 2017 MLŽKY PŘEROV KP OML KRAJE

PŘEROV, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ -  OLOMOUCKÝ KRAJ 2. 4. 2017.

Na neděli 2. 4. 2017 bylo nalosováno poslední kolo mladších žákyň Olomouckého kraje. Pro všechny 3 skupiny byl společný pořadatel – Přerov.

Ve 3. skupině nám byly soupeři Olomouc B a Přerov B. Proti oběma týmům nás čekaly 3 hrané sety. Venkovní letní počasí zvedlo teplotu i v hale, a tak nás čekalo skoro pekelné prostřední J

Oba zápasy jsme v součtu setů prohrály, ale k vidění bylo moc pěkných volejbalových akcí. Oproti minulému kolu stál na hřišti úplně jiný tým. Žádný strach, jenom chuť hrát. Holky udělaly velký kus práce.

Na závěr tohoto kola bylo naplánováno celkové vyhlášení týmů a předání medailí přeborníkům Olomouckého kraje. Náš tým skončil na 8. místě z celkových 11 týmů, který krajský přebor Olomouckého kraje hrály. Toto umístění je díky mladším žákyním trenérů Pavla Vernera a Martina Blažka, které za nás odehrály kvalifikaci a pak ještě následný turnaj. Vítězem se stal tým VK Agel Prostějov A. Vyhlášení bylo pěknou tečkou za celou soutěží mladších žákyň a já doufám, že tuto soutěž budeme moct hrát i v příští sezóně.

Za nedělní dopravu a fandění děkuji maminkám Marti Klementové, Páji Jebouskové a Sáry Horákové.

Hrály: kapitánka Pája Jebousková, Lucka Neumannová, Sára Horáková, Šárka Zahrádková, Andrejka Jiroušková, Anička Klimešová, Marťa Klementová, Bětka Kadlecová

JR

Ml. žáci a žákyně