17. a 18.1.2015 MLŽKY 6 kolo

Sobota 17.1.20156. kolo KP Pardubického kraje, skupina A, pořadatel Spartak PoličkaPo Novém roce vyrážíme k dalším zápasovým kláním. Čeká nás pořádná porce zápasů a jsme zvědaví, jak se popasujeme s vrchním podáním a novým herním systémem. TJ Sokol Česká Třebová - Spartak Polička     0:2 (11,18)V polovině prvního setu vyrobíme v jednom postavení 4 vlastní chyby a ztratíme jistotu. Tu nenacházíme ani v druhém setu. Hrajeme bez odvahy na co sáhneme to kazíme.TJ Sokol Česká Třebová - TJ Lanškroun        0:2 (22,27)Proti Lanškrounu už naštěstí fungujeme tak, jak máme. Nezvládáme bohužel uhrát koncovky setů. Měli bychom hrát s větším nadledem. Už to není o hlavě, ale o přesnosti a preciznosti v úderech.TJ Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy A             2:0 (13,17)V souběžném zápase Svitavy porazily Poličku a tak nás čeká zápas o bytí a nebytí ve skupině A. Svitavským děvčatům nedáváme ani pomyšlení na výhru a s napětím čekáme, jak o pořadí rozhodne skore v tabulce. Na poměr míčů uhráváme druhé místo skore 0,95, třetí Polička 0,92 a čtvrté Svitavy 0,85

A skupina: pořadatel D. Újezd: PO A, LA, ČT, DÚ

Sestava - L. Farago, S. Habrmanová, S. Horská, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, A. Linhartová, L. Rybková, A. Říhová, V. VomáčkováNeděle 18.1.20156. kolo KP Olomouckého kraje, skupina A, pořadatel Česká TřebováTJ Sokol Česká Třebová - TJ Lanškroun                  0:2 (23,22)Pohledný vyrovnaný zápas, útok střídá obranu. V prvním setu prohráváme nejtěsnějším rozdílem, ve druhém setu vedeme 18:12, pak vyrobíme z nepozornosti šest vlastních chyb v kuse a dobře rozehraný set i zápas prohráváme.TJ Sokol Česká Třebová - VK Agel Prostějov A        0:2 (24,15)TJ Sokol Česká Třebová - SK UP Olomouc A            2:0 (21,8)V zápase proti Prostějovu a Olomouci není naší prioritou vyhrát, ale dát herní příležitost všem hráčkám.