1. - 3. 9. 2017 MLŽACTVO TURNAJE

VÍKEND PLNÝ VOLEJBALU.

V pátek 1. 9. 2017 se mladší žákyně a mladší žáci sešli Na Skále, aby poslední prázdninový den strávili na volejbale. Bohužel počasí nám nepřálo, a tak jsme antuku museli vyměnit za halu. Odtrénovali jsme opravdu hodně a myslím, že na závěrečné večerní protažení se těšili úplně všichni.

Pro kluky soustředění skončilo a mohli vyrazit domů. S mladšími žákyněmi jsme si naplánovaly přespání v sokolovně a v sobotu vyrazily na turnaj do Náchoda.

V sobou ráno jsme se 3 týmy odjely na antukový turnaj mladších a starších žákyň do Náchoda. Největší strach jsme opět měly z počasí. Nakonec nás čekal slunečný, i když trochu chladnější a větrný, den. Do turnaje mladších žákyň se přihlásilo 9 týmů. Po odehrání 2 základních skupin nás čekaly zápasy o umístění.  Výsledkově jsme neoslnily, ale herně se ukázaly všechny hráčky, které na turnaj odjely. Holky zaslouží velkou pochvalu. Největší rozdíl a zbraň týmů bylo vrchní podání. Hrály: Neumannová, Horáková, Nováková, Havránková, Klementová, Klimešová, Hrdličková, Řeháková, Růžičková, Kubová, Beranová, Zahrádková, Štosová, Očenášová, Dvořáková, Adamová, Hondlová, Charouzová, Zemanová

V neděli 3. 9. 2017 na svůj první šestkový turnaj odjeli i kluci. VK Sport Rychnov nad Kněžnou pořádal 1. ročník turnaje „Rychnovák“ v Lupenici. Turnaj byl určen pro několik věkových kategorií – červený a modrý minivolejbal, mladší žáky, starší žáky a kadety.  Do turnaje mladších žáků se přihlásily 4 týmy – domácí VK Sport, Lanškroun, Polička a my.  Po odehrání základní skupiny, se odehrál kříž 1. a 4. ze skupiny, 2. a 3. ze skupiny. Vítězové si zahráli o celkové vítězství, poražení o 3. místo. Do každého zápasu jsme nastupovali s tím, že uhrajeme co největší počet bodů.  Nám se podařilo urvat jedno vítězství a k dalším 2 jsme neměli daleko. Stejně jako pro náš tým i pro kluky z VK Sportu a Poličky šlo o první turnaj v šestkách.  Kluci velká pochvala J Počasí bylo po celou dobu turnaje hodně náročné – zima a vítr. Hrály: Štech, Očenáš, Andrle, Svojanovský, Kalousek, Sixta, Vávra, Kečkeš,  Kráčmer, Felgr

Za mě veliké díky všem, kdo svůj poslední den prázdnin strávili s volejbalovým míčem místo doma.  A ještě větší díky všem maminkám za výborné buchty, které nám upekly.

                             

                                                                                                       Benešová, Dvořáková, Felgr, Rejmanová  

Ml. žáci a žákyně

Všechny akce