4. a 5. 10. 2014 MLŽKY KP PCE + OLM kraje

Sobota 4.10.2014, 2. kolo Krajského přeboru Pardubického krajeV tělocvičně SZeŠ Lanškroun se odehrály zápasy skupiny A. Začínáme proti děvčatům ze Svitav, v prvním setu prohráváme 10:15, ale hrajeme bojovně a s chutí, set vyhráváme. V druhém setu si vypracujeme bodový náskok a vyhráváme zápas 2:0 (22, 19). V druhém zápase proti Poličce už proti nám nenastupují mladice jako v minulém kole. První set od stavu 20 je to kdo z koho, dobře střídáme a vyhráváme první set 29:27. Následující set nepřipouštíme žádné drama a vyhráváme 2:0 (27, 20). V posledním zápase proti Lanškrounu došla v koncovkách setů bojovnost a víra ve vítězství a prohráváme 0:2 (21,20). Po příjezdu domů dostáváme zprávu, že v posledním zápase Lanškroun prohrál s Poličkou 0:2. Tím, že navíc ztratil set se Svitavami, naše družstvo vítezí v tomto turnaji a bodově srovává Lanškroun na celkovém prvním místě.Za pomoc s dopravou a skvělé bonbony děkujeme panu Říhovi a paní Linhartové.

8.         PO B         3

______________________________________________________________________  Neděle 5.10.2014, Kvalifikační turnaj KP Olomouckého krajeTJ Sokol Česká Třebová A - Přerovský volejbalový klub "B"    2:0 (4, 10)TJ Sokol Česká Třebová A - VK Agel Prostějov "C"                2:0 (6, 7)TJ Sokol Česká Třebová A - VO TJ Lanškroun                       0:2 (20, 23)V prvních dvou zápasech jsme hráli proti začínajícím volejbalistkám. Svoje první minuty slávy zažila i naše nová hráčka Martina Kubištová z Ústí nad Orlicí, která se hned blýskla esem! Zápas proti Lanškrounu nám opět nevyšel. Naše holky ho zatím porazit nechtějí. Až se jim bude chtít, tak to určitě zvládnou :-)Kvalifikace rozhodla o tomto rozdělení družstev do výkonnostních skupin: