2. 12. 2017 MLŽCI POLIČKA

2. 12. 2017 MLADŠÍ ŽÁCI V POLIČCE.

V sobotu 2. 12. 2017 jsme jeli na další kolo mladších žáků do Poličky, kde se hrála naše B skupina. Z různých důvodů, některé trenérsky hůře přijatelné, jsme odjížděli bez 4 již zkušených hráčů. Díky tomu jsme museli povolat hráče mladší a Míšu Štecha, hrajícího za starší žáky.

První zápas proti Svitavům byl spíše zahřívací. Ale pro soupeře. My, i když jsme se snažili, jsme na soupeře nestačili. Druhý zápas jsme zabojovali a porazili Letohrad. A v posledním zápase jsme makali, ale na výhru jsme nedosáhli.

I přesto kluci zaslouží pochvalu. Díky Míšovi Štechovi a nováčkům za pomoc. Zase jsme udělali kus práce a já doufám, že do příštího turnaje uděláme ještě další.

Další kolo mladších žáků nás čeká 20. 1. 2018.

A skupina: pořadatel Svitavy, SY, LA, RK, VM

B skupina: pořadatel Letohrad: LET, PO, LI, ČT