1. 9. 2018 MLŽKY NÁCHOD TURNAJ

30. 8. - 1. 9. 2018, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ NA MINISOUSTŘEDĚNÍ A TURNAJI V NÁCHODĚ.

Mladší žákyně si závěr prázdnin zpestřily volejbalem. Ve čtvrtek a pátek absolvovaly Na Skále minisoustředění, tj. čtyři tréninkové jednotky zaměřené na fyzickou přípravu, koordinaci pohybu a zopakování základních herních činností jednotlivce. O výborný oběd se žákyním postarala jídelna ZŠ Habrmanova. V sobotu si hráčky musely přivstat a vyrazily vlakem na přípravný turnaj do Náchoda. Na výborně zorganizovaném turnaji odehrály pět zápasů se zkušenějšími soupeřkami, a to se Slavií Hradec Králové, Rtyní v Podkrkonoší, Chlumcem nad Cidlinou, Náchodem a Rychnovem nad Kněžnou. Vyhrát se žákynim sice nepodařilo, ale herně turnaj splnil trenérská očekávání. Svou premiéru v šestkovém volejbale měly Julča Špaisová a Eliška Pecháčková.

Hrály: D.Dvořáková, K.Hondlová, B.Očenášová, E.Pecháčková, E.Polášková, N.Řehořová, J.Špaisová, T.Zemanová

Za trenéry: H.Dvořáková, R.Benešová

Ml. žáci a žákyně