18. 1. 2015 MLŽCI UNIČOV KP OLM KRAJE

6.kolo přeboru Olomouckého kraje ml.žáctva ve volejbalu.

6. kolo mladších žákyň skupina B se odehrávala v Uničově, bohužel se hrálo na pouze na jednom hřišti a my hrály 2., 3. a 6. kolo. V prvním utkání jsme se potkaly s družstvem Přerov B a naši hráči působili na hřišti jak loutky bez tkaniček. Do druhého zápasu s Olomoucí B nastoupili jak vyměnění a za deset minut vyhráli první set, do druhého setu nastoupili s velkou ctižádostí, ale s velkým množstvím chyb tento set prohráli byť na rozdíl dvou bodů. Následoval třetí set,  ve kterém jsme potvrdili  vítězství. Následovalo utkání s družstvem Uničov, které spadlo v minulém kole ze skupiny A. Nastoupili jsme do zápasu, s jistotou udržení ve skupině B ( což bylo super) veškerá nervozita opadla a naše družstvo 1. set vyhrálo jednoznačně a byl to pěkný volejbal se spoustou energie. Bohužel druhý set opět prohráli o dva body. Následoval tiebrike, který soupeř vyhrál. Celkově jsme dnes skončili třetí ve skupině a opět budeme hrát 1.2.2015 hrát skupinu B, což je super. Velká pochvala.

Družstvo reprezentovaly Lukáš, Koudelný, Bělka, Bicanová, Verešpejová, Blažková, Hyláková a Šmídová.

Markéta Bělková

Ml. žáci a žákyně