22. 2. 2014 MLŽKY SVITAVY KP PCE KRAJE

8. kolo Krajského přeboru mladších žákyň Pardubického kraje - skupina C     V minulém kole prohraný tiebreak, 13:15 proti Poličce, nás poslal do skupiny C. V sobotu 22.2.2014 jsme se vydali do Svitav ke dvěma zápasům. I když nás čekali papírově slabší soupeři, očekával jsem, jak se na holkách projeví soustředění v Čenkovicích. První zápas proti Dolnímu Újezdu probíhal v naší režii, soupeři jsme hned od začátku setu odskočili na několikabodový náskok a vyhráli 2:0 (13, 11). Ve druhém zápase domácím děvčatům vycházelo vrchní podání, se kterým jsme měli hlavně v prvním setu problémy. Naše holky se ale nedaly, v polovině setu si sice vybrali slabší chvilku, ale v koncovce setu zabraly a vyhrály 26:24. Druhý set jsme už ale soupeře k ničemu nepustily a s velkým bodovým náskokem si mohly holky zkoušet i vrchní podání. (Aneta a Vendy daly eso! :-) )Tak jako vždy v Pardubickém kraji si všechny naše holky zahrály.      Dnes to byla Aneta Kohlerová, Natálka Kubátová, Anežka Linhartová, Lucka Rybková, Vendulka Vomáčková, Sára Horská, Lucka Farago, Áďa Říhová, Sabina Habrmanová a Verča Koubová.Příští týden v sobotu budeme hrát skupinu B.JK