12. 10. 2019 VOLEJBAL-MLADŠÍ ŽÁKYNĚ ,,A“ PO DVOU VÝHRÁCH STÁLE DRŽÍ NEJLEPŠÍ SKUPINU.

Ke třetímu kolu mladší žákyně A zajížděly do Poličky. Během týdne to se sestavou vypadalo všelijak – zraněná ruka, kotník, nachlazení…Ale holky se daly do soboty do pořádku a tak jsme vyrazily téměř kompletní. V prvním zápase jsme se utkaly s Žichlínkem, prvním týmem v celkovém pořadí. V minulém kole se nám zápas proti nim moc nepovedl. Dnes to bylo jiné. V prvním setu jsme po celou dobu vedly i o čtyři body, sahaly jsme po vítězství, ale v koncovce jsme nakupily hloupé chyby – zkažená podání, prsty do půl sítě, promáchnutá smeč, nedorozumění v poli…Samy jsme se tak obraly o vítězství v prvním setu. Do druhého setu jsme už neměly morál a prohrály jsme celkem snadno. Druhý zápas proti Poličce vyhráváme 2:0, stejně tak i poslední zápas proti Svitavám A. I po třetím kole držíme nejlepší skupinu.:-) Ze skupiny padá Polička a Svitavy A, naopak nahoru postoupil Dolní Újezd a Lanškroun B.

V Lanškrouně ve třetí skupině hrálo dnes i naše béčko. Soupeři jim byla družstva Pardubic, Lanškrouna A a Vysokého Mýta. Družstvo zůstalo bez bodu, ale po měsíci hraní se nedají očekávat žádné výkonnostní skoky. Vydržet.:-)